שיש נופים

מי אנחנו

השיש הוא אחד המחצבים היפים והמרתקים ביותר בהם אנו נהנים להשתמש כשאנחנו מעצבים את בתינו. האבן המופלאה הזאת מעטרת את המטבח, חדר האמבט, המדרגות, הרצפות ועוד, והופכת כל מקום למרשים הרבה יותר. לכן, כאשר אנו בונים את בית חלומותינו, כדאי שנפנה למומחים בתחום, כי על בית החלומות אי אפשר להתפשר. בדיוק מהסיבה הזאת כדאי לבקר אצלנו – בשיש נופים, בגבעת שאול בירושלים.

על המקצועיות והמומחיות של שיש נופים אין מחלוקת, כיוון שהחברה נבחרה כמתקין מורשה על ידי הפירמה הידועה ביותר בתחום השיש – אבן קיסר.

שיש נופים פועלת בתחום השיש החל משנת 1990, ובבעלותה מפעל גדול ואולם תצוגה מרהיב בסמוך, עם חנייה מרווחת, על מנת שתוכלו להתרשם מסוגים רבים של לוחות גרניט וממשטחי שיש מהארץ ומחו"ל. שיש נופים מתמחה בהתקנת שיש למטבחים, לחדרי אמבט, לחיפוי קירות, לעבודות באבן טבעית ולבניית מדרגות ורצפות מסוגים שונים, והכול – במחירים הוגנים. בנוסף מתמחה החברה בבניית היכלי קודש בבתי-כנסת, בבתי מדרש ובתלמודי תורה, עבודה הדורשת לא פעם שילוב של מקצועיות ואומנות בתחום השיש.
 
עבודות נוספות של שיש נופים:

- יבוא ושיווק חדרי אמבט שלמים ומושלמים
- חידוש ושיפוץ חדרי אמבט, מטבחים וחדרי מדרגות
- ביצוע כל סוגי עבודות השיש

לחברה צוות עובדים בעל מוניטין רב בתחום השיש, הדואגים כי ביצוע העבודות, המדידות, החיתוך וההתקנה – ייעשו במומחיות ובמקצועיות, תוך מתן שירות אמין ואדיב. העובדים המקצועיים יסייעו בידיכם לבחור את סוג השיש ואת הגוון המתאימים לצורכיכם, וישמחו לעזור בכל התלבטות ושאלה.

שיש נופים מעניקה שירותי ייעוץ ללא תשלום וללא התחייבות, וכשמדובר בייעוץ של מומחים – זה אינו דבר של מה בכך.
שיש נופים מתחייבת למקצועיות ודיוק ולשירות אמין ומהיר – ללא פשרות.

נג'ארה 40 ירושלים

ביקורות על שיש נופים

עדיין לא התקבלו ביקורות על שיש נופים כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום