פנינת השיש

אודות פנינת השיש

כשחושבים על שיש חושבים כל יופי ואיכות.  חברת "פנינת השיש" מגלמת בתוכה את שני האלמנטים הללו וקבעה לעצמה במטרה להיות מופת ומודל לחיקוי בענף השיש.
פנינת השיש שמה דגש על מתן שירות יעיל ואדיב ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים הזולים ביותר.
 
בפנינת השיש מבצעים עבודות עם כל סוגי השיש והגרניט. לרשותם עומדות מאות דוגמאות שיש של כל היצרנים ומכל העולם. העיצוב החדשני והעבודות המעוטרות בעלות הגימור הגבוה והאיכותי של החברה עברו מפה לאוזן בכל רחבי המדינה. שלל הדוגמאות מבטיחותך שכל אחד יוכל לממש את טעמו בפנינת השיש ולעצב את מטבח ביתו, חדרי האמבטיה, המרצפות, המדרגות ואפילו השולחן על פי טעמו הייחודי.
 
אסי ואביטל בעלי העסק הופכים באמצעות עיצוב דקורטיבי כל מטבח וכל אמבטיה לחדר מלכותי. מעבר להזמנות הרגילות בהן הם מטפלים ברצינות הראויה הם מומחים גם בהזמנות מיוחדות. למעלה מ-100 דוגמאות של שיש וגרניט עומדים לרשותם לכל עיצוב ומטרה.
 
אסי ואביטל מבטיחים ללקוחותיהם את הדגמים הבלעדיים של חברת אבן קיסר במחירים הזולים ביותר בענף ואף מייעצים בנושאי עיצוב תוך הסתייעות במעצבת פנים.

למעלה מ-10 עובדים יעילים ואדיבים עם ניסיון עשיר בענף השיש ממלאים אחר כל דרישה של כל לקוח. רבים הם אנשים  פרטיים אך בין לקוחותיהם נמנים גם קבלנים מובילים.
 
מעגל הלקוחות של החברה התרחב בזכות שמם הטוב והזמנות רבות נכנסות מכל רחבי הארץ לאחר שרמת השירות והמקצוענות של החברה עברה מפה לאוזן. בניגוד לרבים אחרים העבודות בפנינת השיש מתבצעות בצורה מהירה לכן לקוחות רבים שזקוקים לעבודות תכופות ומידיות פונים אליהן.
 
פנינת השיש מנוהלת על ידי צוות ותיק ומנוסה בענף השיש שעומד לרשות הקלוח בכל ימות השבוע מלמד יום השבת אותו מקדשים בעלי המקום.

דרך המכבים 42 ראשון לציון

עדיין לא התקבלו ביקורות על פנינת השיש כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום